عکس انجمن هیپنوتیزم
category

انجمن هیپنوتیزم (محله ونک، تهران)

مکان مرتبط با بهداشت و درمان
استان تهران تهران استان تهران، تهران، شیخ بهائی، شهانقی

موقعیت انجمن هیپنوتیزم در محله ونک تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

انجمن هیپنوتیزم (مکان مرتبط با بهداشت و درمان) در محله ونک تهران و خیابان شهانقی واقع شده است. این مکان یکی از سی و سه بهداشت و درمان در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) و برج صبا و همچنین آموزشگاه موسیقی پارس، نان سحر، رستوران لوپتو، خشک شویی آنا و مدرسه شیخ بهایی دبیرستان دوره اول قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، شیخ بهائی، شهانقی


سایر مراکز حوزه بهداشت و درمان که در محدوده انجمن هیپنوتیزم واقع شده‌اند:

 • خسرو مدیسا طب
  (5.0)
  بزرگراه کردستان، شاد، جویبار
 • مرکز ژنتیک نور
  شیخ بهائی، برزیل غربی
 • شرکت دارو درمان پارس
  شیخ بهائی، امداد غربی، بین اسلامی و ارکیده
 • مرکز پزشکی 110
  سئول، بین خدامی و نسترن
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مهدی آسترکی (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی انجمن هیپنوتیزم تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد انجمن هیپنوتیزم تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه انجمن هیپنوتیزم تهران ندارد.