عکس شرکت دارو درمان پارس
category

شرکت دارو درمان پارس (محله ونک، تهران)

مکان مرتبط با بهداشت و درمان
استان تهران تهران استان تهران، تهران، شیخ بهائی، امداد غربی، بین اسلامی و ارکیده

موقعیت شرکت دارو درمان پارس در محله ونک تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

شرکت دارو درمان پارس (مکان مرتبط با بهداشت و درمان) در محله ونک تهران و خیابان امداد غربی واقع شده است. این مکان یکی از سی و سه بهداشت و درمان در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مرکز جراحی فک وصورت ایران و مرکز خرید سئول و همچنین قالیشویی جام، صنایع برق پرتوسان، پخش ممتاز، استودیو سعید عرب و شرکت روماک قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، شیخ بهائی، امداد غربی، بین اسلامی و ارکیده

تلفن تماس: +982188610479

وب‌سایت رسمی: ddp-group.com


سایر مراکز حوزه بهداشت و درمان که در محدوده شرکت دارو درمان پارس واقع شده‌اند:

 • انجمن هیپنوتیزم
  شیخ بهائی، شهانقی
 • مرکز پزشکی 110
  سئول، بین خدامی و نسترن
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط salemi55.5 (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت دارو درمان پارس تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت دارو درمان پارس تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت دارو درمان پارس تهران ندارد.