info
عکس پاساژ کامران
category

پاساژ کامران محله پرستار، تهران

بازار و مرکز خرید

درباره‌ی پاساژ کامران

پاساژ کامران (بازار و مرکز خرید) در محله پرستار تهران و خیابان کنارگذر پیروزی واقع شده است. این مجتمع یکی از چهار بازار و مرکز خرید در محله پرستار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مجموعه فودکورت و شهربازی پانوراما و مجتمع تجاری کساء و همچنین مطب دکتر حسین کرامتی، فست فود دیبارو، بستنی شاد شعبه پیروزی، سازمان تامین اجتماعی شعبه 20 و مرکز اهدای خون پیروزی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مجتمع به ایستگاه مترو نبرد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز خرید که در محدوده پاساژ کامران واقع شده‌اند:

 • مرکزخرید گلبرگ
  پیروزی
 • مرکز خرید سیزده آبان
  (5.0)
  نبرد شمالی، رصاف سهی
 • مرکز خرید کویتی ها
  (4.0)
  پیروزی
 • مترو مال
  (5.0)
  پیروزی
 • پاساژ نسیم
  (3.0)
  پیروزی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط همدلی (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ یکشنبه 19 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پاساژ کامران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 19 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پاساژ کامران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پاساژ کامران ندارد.
  neshan logo