info
عکس ایستگاه اتوبوس بانک
category

ایستگاه اتوبوس بانک محله انبار نفت، تهران

ایستگاه اتوبوس
4.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بانک

ایستگاه اتوبوس بانک (ایستگاه اتوبوس) در محله انبار نفت تهران و خیابان ایروانی رباط کریم واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله انبار نفت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه شهید قدمی و مجتمع تجاری نگین رازی و همچنین دیجی سیکلت، فروشگاه امیرجان، آجیل و خشکبار حقیقت، فروشگاه گوشت و مرغ میکائیل و امام موسی بن جعفر (ع) قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو هلال احمر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بانک تهران

در شهر تهران، محله انبار نفت ، ایستگاه اتوبوس بانک تهران قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به ایروانی رباط کریم، بین نور قربانی و صاحب الزمان بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بانک تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو هلال احمر نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین تاکسی سرویس فارابی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بانک واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پل جوادیه
  دشت آزادگان، بین خط ویژه و زارعی
 • ایستگاه اتوبوس میدان محمودی
  بزرگراه یارجانی، میدان محمودی
 • ایستگاه اتوبوس میدان محمودی
  بزرگراه یارجانی، برزه کار، بین 156 و 153
 • ایستگاه اتوبوس ولیعصر
  مولوی، بین خط ویژه و میخچی
 • ایستگاه اتوبوس میدان راه آهن تخلیه
  ولیعصر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 27 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بانک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 27 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بانک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بانک ندارد.
  neshan logo