info
عکس ایستگاه اتوبوس قلعه خیرآباد
category

ایستگاه اتوبوس قلعه خیرآباد محله خیرآباد، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس قلعه خیرآباد

ایستگاه اتوبوس قلعه خیرآباد (ایستگاه اتوبوس) در محله خیرآباد یزد و خیابان شهید جوکار واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله خیرآباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه بزرگ احمد، قلعه خیر آباد، ایستگاه اتوبوس مجتمع ورزشی ابوالفضل و دکوراسیون ایران زمین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس قلعه خیرآباد یزد

ایستگاه اتوبوس قلعه خیرآباد یزد در شهر یزد، محله خیرآباد و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در شهید جوکار، نرسیده به خیرآباد قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس قلعه خیرآباد یزد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف یزد دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده قلعه خیرآباد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سه راه استقلال
  آزادگان، معراج(کارتن سازی)، بین جوادالائمه 35 و 37
 • ایستگاه اتوبوس کرامت
  بلوار گلستان شرقی، فرهنگ، بین شهید عباس جوکار و رشد
 • ایستگاه اتوبوس کوثر
  بلوار واعظ، ولایت، بین جوادالائمه و کوثر
 • ایستگاه اتوبوس مرکز سلامت خیرآباد
  شهید جوکار، بین سپیدار و ماندگاری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس قلعه خیرآباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس قلعه خیرآباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس قلعه خیرآباد ندارد.
  neshan logo