info
عکس ایستگاه اتوبوس مجتمع ورزشی ابوالفضل
category

ایستگاه اتوبوس مجتمع ورزشی ابوالفضل محله خیرآباد، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مجتمع ورزشی ابوالفضل

ایستگاه اتوبوس مجتمع ورزشی ابوالفضل (ایستگاه اتوبوس) در محله خیرآباد یزد و خیابان شهید محمدرضا باغشاهی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله خیرآباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه بزرگ احمد، قلعه خیر آباد، ایستگاه اتوبوس پیش دانشگاهی برازنده و دکوراسیون ایران زمین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مجتمع ورزشی ابوالفضل یزد

ایستگاه اتوبوس مجتمع ورزشی ابوالفضل یزد در شهر یزد، محله خیرآباد و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس شهید جوکار، شهید محمدرضا باغشاهی است. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مجتمع ورزشی ابوالفضل یزد عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مجتمع ورزشی ابوالفضل یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مجتمع ورزشی ابوالفضل واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کرامت
  بلوار گلستان شرقی، فرهنگ، بین شهید عباس جوکار و رشد
 • ایستگاه اتوبوس سه راه استقلال
  آزادگان، معراج(کارتن سازی)، بین جوادالائمه 35 و 37
 • ایستگاه اتوبوس کوثر
  بلوار واعظ، ولایت، بین جوادالائمه و کوثر
 • ایستگاه اتوبوس مرکز سلامت خیرآباد
  شهید جوکار، بین سپیدار و ماندگاری
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه راهنمایی آزادگان
  بلوار واعظ، ولایت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مجتمع ورزشی ابوالفضل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مجتمع ورزشی ابوالفضل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مجتمع ورزشی ابوالفضل ندارد.
  neshan logo