عکس ایستگاه اتوبوس خیام
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس خیام (محله تختی - خانی آباد، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، خیام، بین جلالی ثانی و فروردین

موقعیت ایستگاه اتوبوس خیام در محله تختی - خانی آباد تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس خیام (ایستگاه اتوبوس) در محله تختی - خانی آباد تهران و خیابان خیام واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله تختی - خانی آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ کریستال و همچنین باربری مهر ایران، پخش دخانیات جم، چلوکباب و جوجه کباب فرد مهتاب، ابزار شیشه و آینه همایون و فروشگاه شیشه و آینه حق شناس قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شوش، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خیام

ایستگاه اتوبوس خیام را می‌توانید در شهر تهران، محله تختی - خانی آباد خیابان خیام پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس خیام، بین جلالی ثانی و فروردین می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس خیام عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو ترمينال جنوب قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی خلج قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس خیام و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، خیام، بین جلالی ثانی و فروردین


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خیام واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مترو پایانه جنوب
  بزرگراه بعثت، عباسی، بین اتحاد و اسفندیاری
 • ایستگاه اتوبوس باغ آذری
  بزرگراه بعثت، بخارایی، بین سمیعی و زارعی
 • ایستگاه اتوبوس پایانه جنوب پایانه شهید افشار
  بزرگراه بعثت، بخارایی، غفاری
 • ایستگاه اتوبوس مختاری
  وحدت اسلامی، بین پهلوان حسن و وکیلی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خیام اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  خیام حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خیام در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خیام ندارد.
  neshan logo