info
عکس ایستگاه اتوبوس شرکت بیمه
category

ایستگاه اتوبوس شرکت بیمه محله بهارستان، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شرکت بیمه

ایستگاه اتوبوس شرکت بیمه (ایستگاه اتوبوس) در محله بهارستان تهران و خیابان سعدی شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و چهار ایستگاه اتوبوس در محله بهارستان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار باغ سپهسالار و همچنین هتل مرکزی، بازار کیف و کفش، نان سحر، مسافرخانه یاس و ساختمان بیمه ایران قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو سعدی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شرکت بیمه تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس شرکت بیمه تهران، شهر تهران، محله بهارستان است. این ایستگاه اتوبوس در سعدی جنوبی، بین بیمه و نوشین قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس شرکت بیمه تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو سعدی قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس سعدی واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شرکت بیمه تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شرکت بیمه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سعدی پارک ولیعصر
  سعدی جنوبی، بین پست و امیرکبیر
 • ایستگاه اتوبوس بهارستان شوش
  مصطفی خمینی، نرسیده به نظامیه
 • ایستگاه اتوبوس پیچ شمیران تخلیه
  شریعتی، انقلاب اسلامی
 • ایستگاه اتوبوس بهارستان ابوذر
  مصطفی خمینی، بین بهارستان و اعتمادیان
 • ایستگاه اتوبوس دانشسرا
  مفتح جنوبی، نرسیده به واحدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شرکت بیمه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شرکت بیمه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شرکت بیمه ندارد.
  neshan logo