info
عکس ایستگاه اتوبوس هنرستان
category

ایستگاه اتوبوس هنرستان محله راه آهن، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس هنرستان

ایستگاه اتوبوس هنرستان (ایستگاه اتوبوس) در محله راه آهن تهران و خیابان شوش واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و یک ایستگاه اتوبوس در محله راه آهن تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مهمانسرای فیروزکوه، کارخانه یخ تهران (یخ بهداشتی سلطان)، تعمیرگاه شهاب، شرکت تعاونی کارکنان کارخانجات راه آهن و مسجد صاحب الزمان (عج) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس هنرستان تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس هنرستان تهران است که در محله راه آهن قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس شوش، بین حسین لی و پارسیان می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس هنرستان تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

ایستگاه مترو مهدیه در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی خلج واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس هنرستان تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس هنرستان

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  سه شنبه 18 مهر ماه 1402

  واقعا بدتر از خط 359 نداریم بی نظم ترین خط هر بار کمتر از 50 دقیقه معطلی نداره


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده هنرستان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه مختاری
  کارگر جنوبی، بین جنابی و سیفی
 • ایستگاه اتوبوس شهید امامی
  بزرگراه بعثت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس هنرستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس هنرستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس هنرستان ندارد.
  neshan logo