عکس ایستگاه اتوبوس هنرستان
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس هنرستان (محله راه آهن، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، شوش، بین حسین لی و پارسیان

موقعیت ایستگاه اتوبوس هنرستان در محله راه آهن تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس هنرستان (ایستگاه اتوبوس) در محله راه آهن تهران و خیابان شوش واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و دو ایستگاه اتوبوس در محله راه آهن تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پایگاه مرکز شهید امامی (شوش)، مهمانسرای فیروزکوه، تعمیرگاه شهاب، شرکت تعاونی کارکنان کارخانجات راه آهن و مسجد صاحب الزمان (عج) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس هنرستان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس هنرستان است که در محله راه آهن خیابان شوش قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس شوش، بین حسین لی و پارسیان می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس هنرستان عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

ایستگاه مترو راه آهن در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی خلج واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس هنرستان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، شوش، بین حسین لی و پارسیان


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده هنرستان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه مختاری
  کارگر جنوبی، بین جنابی و سیفی
 • ایستگاه اتوبوس پل جوادیه
  دشت آزادگان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس هنرستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس هنرستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس هنرستان ندارد.
  neshan logo