info
عکس ایستگاه اتوبوس رجایی
category

ایستگاه اتوبوس رجایی محله تهرانسر شرقی، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس رجایی

ایستگاه اتوبوس رجایی (ایستگاه اتوبوس) در محله تهرانسر شرقی تهران و بلوار یاس واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و دو ایستگاه اتوبوس در محله تهرانسر شرقی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پنجشنبه بازار تهرانسر و همچنین بوستان لاله، نانوایی لواش محمدی، سوپرمارکت شهداد، زمین بازی بوستان لاله و سرای محله یاس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس رجایی تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس رجایی تهران، شهر تهران، محله تهرانسر شرقی است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار یاس، بین رجایی و نیایش قرار دارد. ایستگاه اتوبوس رجایی تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس سفیر قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس رجایی تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس رجایی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  دوشنبه 30 خرداد ماه 1401

  کد ایستگاه : ۷۸۷۲


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده رجایی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  بلوار یاس، بین بنفشه و 15 متری نفت
 • ایستگاه اتوبوس اول عبیدی
  چهل متری عبیدی، بین دستغیب و بهشتی
 • ایستگاه اتوبوس نیلوفر
  شاهد، بین 15 متری سوم و نفت
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه یازدهم
  بلوار خزر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس رجایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس رجایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس رجایی ندارد.
  neshan logo