info
عکس پاساژ سجاد
category

پاساژ سجاد محله بهارستان، تهران

بازار و مرکز خرید
3.8
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پاساژ سجاد

پاساژ سجاد (بازار و مرکز خرید) در محله بهارستان تهران و خیابان ظهیرالاسلام واقع شده است. این مجتمع یکی از پنجاه و دو بازار و مرکز خرید در محله بهارستان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان طرفه، موزه نقاشی پشت شیشه و بازار باغ سپهسالار و همچنین خانقاه صفی علیشاه، هنرستان هنرهای زیبای دختران، مدرسه هندی سفارت ، درمانگاه سبزشهر و اتمسفر قرار گرفته است.
سایر مراکز خرید که در محدوده پاساژ سجاد واقع شده‌اند:

 • پاساژ نمونه
  امیرکبیر، اشراقی، آذرطوس، بین ملت و حسن دلاور 1
 • پاساژ ممتاز
  سعدی جنوبی، علیپور
 • کیا امین
  امیرکبیر، نویدی، حمام سراج الملک، حسن دلاور 3
 • پاساژ بازارنو
  جمهوری اسلامی، بین فردوسی و مسجد هدایت
 • پاساژ قائم
  ابن سینا، نامجو، بین جوادی و میدان ابن سینا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 13 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پاساژ سجاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 13 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پاساژ سجاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پاساژ سجاد ندارد.
  neshan logo