info
عکس ایستگاه اتوبوس لشکر
category

ایستگاه اتوبوس لشکر محله امیریه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس لشکر

ایستگاه اتوبوس لشکر (ایستگاه اتوبوس) در محله امیریه تهران و خیابان معیری واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله امیریه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی بوسکوماتو صبا مال، بیمارستان تخصصی اعصاب و روان روزبه، موزه تاریخ روانپزشکی روزبه و مرکز خرید صبا و همچنین صندوق قرض الحسنه الزهرا، آتلیه زینو، انتشارات پیام عدالت، فست فود بورک و الکتریکی دقت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس لشکر تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس لشکر تهران، شهر تهران، محله امیریه است. آدرس این ایستگاه اتوبوس معیری، بین صداقت و ماستری فراهانی می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس لشکر تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو دانشگاه امام علی (ع) نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس فارابی واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس لشکر تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده لشکر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ولیعصر
  امام خمینی، بین مریخ و ولیعصر
 • ایستگاه اتوبوس پل امیربهادر
  ولیعصر
 • ایستگاه اتوبوس امام خمینی
  ولیعصر، بین تهرانیان و امام خمینی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس لشکر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس لشکر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس لشکر ندارد.
  neshan logo