عکس ایستگاه اتوبوس میدان قزوین
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس میدان قزوین (محله قلمستان - براداران جوادیان، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، کارگر جنوبی، بین دوم و کمرپایه

موقعیت ایستگاه اتوبوس میدان قزوین در محله قلمستان - براداران جوادیان تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس میدان قزوین (ایستگاه اتوبوس) در محله قلمستان - براداران جوادیان تهران و خیابان کارگر جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله قلمستان - براداران جوادیان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فوق تخصصی چشم فارابی و بورس پیچ و مهره الزهرا و همچنین سیم بکسل کاسپین، میدان قزوین، مهمانپذیر فردوسی، قفسه بندی یوسفی و صنایع پیچ و مهره آژاکس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان قزوین

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس میدان قزوین است که در محله قلمستان - براداران جوادیان خیابان کارگر جنوبی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس کارگر جنوبی، بین دوم و کمرپایه است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس میدان قزوین عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو منيريه قرار دارد. آژانس پل تاکسی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان قزوین و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، کارگر جنوبی، بین دوم و کمرپایه


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان قزوین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کلانتری منیریه
  ابوسعید، بین میدان منیریه و گلبانگ
 • ایستگاه اتوبوس عباسی
  هلال احمر، بین قدمی و سرزعیم
 • ایستگاه اتوبوس مختاری
  کارگر جنوبی، بین سیما و حکیمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان قزوین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان قزوین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان قزوین ندارد.
  neshan logo