info
عکس ایستگاه اتوبوس فرهنگ
category

ایستگاه اتوبوس فرهنگ محله امیریه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فرهنگ

ایستگاه اتوبوس فرهنگ (ایستگاه اتوبوس) در محله امیریه تهران و خیابان ولیعصر واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله امیریه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه مینایی و پاساژ ولیعصر و همچنین رستوران ایرانی سنتی ارسباران، قماشین، قنادی گواهی، هایپر لوازم قنادی ثامن و فروشگاه لباس ورزشی ملی پوشان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو منیریه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فرهنگ تهران

ایستگاه اتوبوس فرهنگ تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله امیریه پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در ولیعصر، بین سادات و هاشمی قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس فرهنگ تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو دانشگاه امام علی (ع) است. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس فارابی واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس فرهنگ تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فرهنگ واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس لشکر
  کارگر جنوبی، بین صفاریان و کمالی
 • ایستگاه اتوبوس پانزده خرداد
  15 خرداد، بین عطار و عدالت خواه
 • ایستگاه اتوبوس میدان وحدت
  وحدت اسلامی، بین فروزش و رازی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فرهنگ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فرهنگ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فرهنگ ندارد.
  neshan logo