info
عکس ایستگاه اتوبوس کلانتری منیریه
category

ایستگاه اتوبوس کلانتری منیریه محله منیریه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کلانتری منیریه

ایستگاه اتوبوس کلانتری منیریه (ایستگاه اتوبوس) در محله منیریه تهران و خیابان ابوسعید واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله منیریه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه مینایی و پاساژ کاوه و همچنین میدان منیریه، جوما اسپرت، فروشگاه پوشاک یک ورزش، ایران اسپورتر و نمایندگی نایک نهنگی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو منیریه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کلانتری منیریه تهران

ایستگاه اتوبوس کلانتری منیریه تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله منیریه پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس ابوسعید، بین میدان منیریه و گلبانگ می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس کلانتری منیریه تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

ایستگاه مترو دانشگاه امام علی (ع) نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس رهنما قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس کلانتری منیریه تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کلانتری منیریه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان قزوین
  کارگر جنوبی، بین دوم و کمرپایه
 • ایستگاه اتوبوس میدان وحدت
  وحدت اسلامی، بین فروزش و رازی
 • ایستگاه اتوبوس بهشت
  وحدت اسلامی، بهشت، بین میری و عدالت خواه
 • ایستگاه اتوبوس لشکر
  کارگر جنوبی، بین صفاریان و کمالی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کلانتری منیریه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کلانتری منیریه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کلانتری منیریه ندارد.
  neshan logo