info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک
category

ایستگاه اتوبوس پارک محله دردشت، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک

ایستگاه اتوبوس پارک (ایستگاه اتوبوس) در محله دردشت تهران و خیابان جانبازان شرقی(گلبرگ شرقی) واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و یک ایستگاه اتوبوس در محله دردشت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی خانه بازی خونه فرشته ها و همچنین بوستان گل یاسمن، مجموعه ورزشی امام رضا، بازار میوه و تره بار دردشت، کلانتری 147 گلبرگ و عتیق سرویس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس پارک تهران، شهر تهران، محله دردشت است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه باقری، جانبازان شرقی(گلبرگ شرقی)، بین عطایی و جانبازان واقع شده است. ایستگاه اتوبوس پارک تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو دانشگاه علم و صنعت قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس ماهان قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پارک تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فرجام
  بزرگراه باقری، فرجام غربی، مظفری نیا، بعد از صالحی
 • ایستگاه اتوبوس ولی عصر
  بزرگراه شهید سلیمانی، عبادی، فرجام غربی
 • ایستگاه اتوبوس هنرستان
  بزرگراه باقری، فرجام غربی، بین خنجری و شهید طباطبایی نسب
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه تهرانپارس تخلیه
  دماوند، بین رشید 115 و کیخسروی 117
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سورنا کرسی (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه باقری، جانبازان شرقی(گلبرگ شرقی)، بین عطایی و جانبازان
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo