info
عکس ایستگاه اتوبوس دانشگاه ازاد
category

ایستگاه اتوبوس دانشگاه ازاد محله کوهسار، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دانشگاه ازاد

ایستگاه اتوبوس دانشگاه ازاد (ایستگاه اتوبوس) در محله کوهسار تهران و بلوار شهید عبدالرضا واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و سه ایستگاه اتوبوس در محله کوهسار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال، دانشکده علوم انسانی، فروشگاه روغن و مواد غذایی تی تی، خودپرداز بانک ملی و خوابگاه پسران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دانشگاه ازاد تهران

در شهر تهران، محله کوهسار ، ایستگاه اتوبوس دانشگاه ازاد تهران قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه شهید زین الدین، زهدی، بلوار شهید عبدالرضا، بعد از چمن آرا بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس دانشگاه ازاد تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس دانشگاه ازاد تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دانشگاه ازاد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بابائی
  چمن آرا
 • ایستگاه اتوبوس بوستان آلاله
  زین الدین، زهدی، بین کیهان و آرمان
 • ایستگاه اتوبوس انقلاب
  زین الدین، بین رجایی و زهدی
 • ایستگاه اتوبوس زهدی
  زین الدین، بین زهدی و انقلاب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دانشگاه ازاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دانشگاه ازاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دانشگاه ازاد ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید زین الدین، زهدی، بلوار شهید عبدالرضا، بعد از چمن آرا
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo