info
عکس ایستگاه اتوبوس درب جنوبی دانشگاه
category

ایستگاه اتوبوس درب جنوبی دانشگاه محله حکیمیه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس درب جنوبی دانشگاه

ایستگاه اتوبوس درب جنوبی دانشگاه (ایستگاه اتوبوس) در محله حکیمیه تهران و بلوار شهید عبدالرضا واقع شده است. این ایستگاه یکی از شصت و یک ایستگاه اتوبوس در محله حکیمیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال، دانشکده علوم انسانی، خودپرداز بانک ملی، ایستگاه اتوبوس احسان و ورودی پارکینگ آقایان دانشگاه آزاد تهران شمال قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس درب جنوبی دانشگاه تهران

ایستگاه اتوبوس درب جنوبی دانشگاه تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله حکیمیه پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در زین الدین، بلوار شهید عبدالرضا، بین لاله و احسان قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس درب جنوبی دانشگاه تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده درب جنوبی دانشگاه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان رهبر
  بزرگراه شهید زین الدین، زهدی، یکم، بین روشن و مسعودی
 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه خواجه نصیر
  زین الدین، دانشگاه
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه میدان رهبر
  بزرگراه شهید زین الدین، زهدی، یکم
 • ایستگاه اتوبوس دوراهی رهبر
  زین الدین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس درب جنوبی دانشگاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس درب جنوبی دانشگاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس درب جنوبی دانشگاه ندارد.
  neshan logo