info
عکس بستنی رائیکا شعبه پیروزی
category

بستنی رائیکا شعبه پیروزی محله زاهد گیلانی، تهران

بستنی و آبمیوه فروشی
3.3
4 رای

درباره‌ی بستنی رائیکا شعبه پیروزی

بستنی رائیکا شعبه پیروزی (بستنی و آبمیوه فروشی) در محله زاهد گیلانی تهران و خیابان زاهد گیلانی واقع شده است. این مکان یکی از چهار آبمیوه و بستنی در محله زاهد گیلانی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه و موزه استاد معین و استاد امیر جاهد و پاساژ آریا و همچنین دفاترخدمات الکترونیک قضایی، پمپ بنزین اختصاصی 123، تله پیتزا، اپتیک آسمان و آموزشگاه فنی و حرفه ای عصر نخبگان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو ابن سینا، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده بستنی رائیکا شعبه پیروزی واقع شده‌اند:

 • بستنی و فالوده محسن
  بزرگراه امام علی، نیکنام شرقی، بین برادران فریدون جاه و رضایی
 • بستنی محسن
  بزرگراه امام علی، نرسیده به بن بست اول
 • آبمیوه و بستنی گل
  پیروزی، بین سرخوش و شهید محمد کریمی سرشت
 • بستنی پرستاری
  (5.0)
  پیروزی، قصاب پور، درودیان، مغانلو، بین قاسمی زرگر و عقیانی
 • آبمیوه بستنی نوتلا لند
  (5.0)
  پیروزی، بین بنایی و بیمارستان فجر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فازی (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بستنی رائیکا شعبه پیروزی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بستنی رائیکا شعبه پیروزی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بستنی رائیکا شعبه پیروزی ندارد.
  neshan logo