info
عکس بستنی عمو رحیم
category

بستنی عمو رحیم محله زاهد گیلانی، تهران

بستنی و آبمیوه فروشی
4.0
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی بستنی عمو رحیم

بستنی عمو رحیم (بستنی و آبمیوه فروشی) در محله زاهد گیلانی تهران و خیابان کنارگذر پیروزی واقع شده است. این مکان یکی از چهار آبمیوه و بستنی در محله زاهد گیلانی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه و موزه استاد معین و استاد امیر جاهد و پاساژ آریا و همچنین دفاترخدمات الکترونیک قضایی، تله پیتزا، باشگاه ورزشی آدینا بانوان، اپتیک آسمان و آموزشگاه فنی و حرفه ای عصر نخبگان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو ابن سینا، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده بستنی عمو رحیم واقع شده‌اند:

 • آبمیوه بستنی عمو مسدود
  پیروزی، شکوفه
 • بستنی و فالوده محسن
  بزرگراه امام علی، نیکنام شرقی، بین برادران فریدون جاه و رضایی
 • بستنی محسن
  بزرگراه امام علی، نرسیده به بن بست اول
 • آبمیوه و بستنی گل
  پیروزی، بین سرخوش و شهید محمد کریمی سرشت
 • بستنی پرستاری
  (5.0)
  پیروزی، قصاب پور، درودیان، مغانلو، بین قاسمی زرگر و عقیانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط جواد (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بستنی عمو رحیم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بستنی عمو رحیم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بستنی عمو رحیم ندارد.
  neshan logo