info
عکس ایستگاه اتوبوس منوچهری
category

ایستگاه اتوبوس منوچهری محله حافظیه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس منوچهری

ایستگاه اتوبوس منوچهری (ایستگاه اتوبوس) در محله حافظیه تهران و خیابان مسیل منوچهری واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله حافظیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری ولیعصر و همچنین اتو سرویس سماواتی، میدان میوه و تره بار جاجرود، پیرایش کات مَن، فروشگاه اسپرت خودرو فرهاد و مشاور املاک آرتا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس منوچهری تهران

ایستگاه اتوبوس منوچهری تهران در شهر تهران، محله حافظیه و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در سی متری نیروی هوایی، مسیل منوچهری، بین 7/28 و هشتم نیروی هوایی واقع شده است. ایستگاه اتوبوس منوچهری تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو نیروی هوایی قرار گرفته است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس پرستو قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس منوچهری تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده منوچهری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس جوراب بافی
  بزرگراه یاسینی، 12/31، شهید باستانی، تقاطع شورا
 • ایستگاه اتوبوس پنجم
  سی متری نیروی هوایی، آخوندی، عبدلی، پنجم نیروی هوایی، بین 4/38 و 5/37
 • ایستگاه اتوبوس سه راه
  سی متری نیروی هوایی، بین درزی و میری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس منوچهری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس منوچهری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس منوچهری ندارد.
  location استان تهران، تهران، سی متری نیروی هوایی، مسیل منوچهری، بین 7/28 و هشتم نیروی هوایی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo