عکس ایستگاه اتوبوس سه راه
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس سه راه (محله کوی نصر، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید چمران، کوی نصر، بین چهارم و ششم

موقعیت ایستگاه اتوبوس سه راه در محله کوی نصر تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس سه راه (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی نصر تهران و خیابان کوی نصر واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله کوی نصر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید نصر و همچنین فست فود شیلا، دفتر مشاوره بازاریابی حمیدرضا عظیمی، چشم پزشکی اپتومتری و عینک مارون، پلیس - 10 و کافه دی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو دانشگاه تربیت مدرس، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سه راه

در شهر تهران، محله کوی نصر خیابان کوی نصر، ایستگاه اتوبوس سه راه قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید چمران، کوی نصر، بین چهارم و ششم است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سه راه عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو شهرک آزمایش در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس نصر قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس سه راه و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه شهید چمران، کوی نصر، بین چهارم و ششم


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سه راه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه دانشکده فیزیک
  کارگر شمالی، نرسیده به زره پوش
 • ایستگاه اتوبوس کوشک
  بزرگراه جلال آل احمد، منصوری کیا، بلوار غربی، امام منتظر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سه راه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سه راه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سه راه ندارد.
  neshan logo