info
عکس ایستگاه اتوبوس بیمارستان بنت الهدی
category

ایستگاه اتوبوس بیمارستان بنت الهدی محله شهید بهشتی، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بیمارستان بنت الهدی

ایستگاه اتوبوس بیمارستان بنت الهدی (ایستگاه اتوبوس) در محله شهید بهشتی مشهد و بلوار ملک الشعرا بهار واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و یک ایستگاه اتوبوس در محله شهید بهشتی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ساختمان شماره 2 بیمارستان امام رضا (ع) و همچنین بیمارستان و زایشگاه بنت الهدی، پمپ بنزین بهار، نمایندگی مدیران خودرو امامی، داروخانه دکتر احمد فیض و مسجد بیمارستان امام رضا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمارستان بنت الهدی مشهد

ایستگاه اتوبوس بیمارستان بنت الهدی مشهد را می‌توانید در شهر مشهد، محله شهید بهشتی پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار ملک الشعرا بهار، بین رزم و ملک الشعرا بهار 52 می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بیمارستان بنت الهدی مشهد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو امام خمینی نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس شبانه روزی قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بیمارستان بنت الهدی مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بیمارستان بنت الهدی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس تقاطع ارتش
  بلوار شهید نامجو، بلوار فیاض بخش
 • ایستگاه اتوبوس تقاطع ثامن الائمه
  بلوار امام خمینی، فیاض بخش
 • ایستگاه اتوبوس پایانه شریعتی
  بلوار احمدآباد، بین احمدآباد 1 و بهشت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بیمارستان بنت الهدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بیمارستان بنت الهدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بیمارستان بنت الهدی ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار ملک الشعرا بهار، بین رزم و ملک الشعرا بهار 52
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo