info
عکس ایستگاه اتوبوس بوستان میثاق
category

ایستگاه اتوبوس بوستان میثاق محله تهرانسر غربی، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بوستان میثاق

ایستگاه اتوبوس بوستان میثاق (ایستگاه اتوبوس) در محله تهرانسر غربی تهران و بلوار یاس واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله تهرانسر غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بوستان لاله، نانوایی لواش محمدی، سوپرمارکت شهداد، زمین بازی بوستان لاله و سرای محله یاس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بوستان میثاق تهران

ایستگاه اتوبوس بوستان میثاق تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله تهرانسر غربی پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار یاس، بین پانزدهم و رجایی است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس بوستان میثاق تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس سفیر قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس بوستان میثاق

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  سه شنبه 31 خرداد ماه 1401

  کد ایستگاه : ۷۹۰۰


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بوستان میثاق واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  بلوار یاس، بین بنفشه و 15 متری نفت
 • ایستگاه اتوبوس نیلوفر
  شاهد، بین 15 متری سوم و نفت
 • ایستگاه اتوبوس اول عبیدی
  دکتر عبیدی، بین دستغیب و بهشتی
 • ایستگاه اتوبوس مهر
  بلوار یاس، بین بلوار تهرانسر و فجر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بوستان میثاق اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بوستان میثاق در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بوستان میثاق ندارد.
  neshan logo