info
عکس ایستگاه اتوبوس شهرک شهید رجایی
category

ایستگاه اتوبوس شهرک شهید رجایی محله اقدسیه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهرک شهید رجایی

ایستگاه اتوبوس شهرک شهید رجایی (ایستگاه اتوبوس) در محله اقدسیه تهران و خیابان کنارگذر صدر واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله اقدسیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کلینیک دامپزشکی پروشات، تعمیر گیربکس اتوماتیک، مدرسه پسرانه شاهد رمضانی، خدمات رایانه پدر و پسر و کلینیک دندانپزشکی تخصصی شهید چمران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرک شهید رجایی تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس شهرک شهید رجایی تهران، شهر تهران، محله اقدسیه است. این ایستگاه اتوبوس در صدر واقع شده است. ایستگاه اتوبوس شهرک شهید رجایی تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو نوبنیاد قرار گرفته است. آژانس اتوموبیل کداک هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهرک شهید رجایی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهرک شهید رجایی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهرک شهید چمران
  پاسداران، لنگری
 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  بزرگراه امام علی، جعفریان، فیوج لعلی، شعبانلو، بین نسترن و گلزار سوم
 • ایستگاه اتوبوس چهار صد دستگاه
  بزرگراه امام علی، رحیمی پور، شعبانلو
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهرک شهید رجایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهرک شهید رجایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهرک شهید رجایی ندارد.
  neshan logo