info
عکس ایستگاه اتوبوس یزدان
category

ایستگاه اتوبوس یزدان اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس یزدان

ایستگاه اتوبوس یزدان (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان لاله شمالی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه کامپیوتر هدف اصفهان ، سالن ورزشی بهمن، باقلوا ازمیر، فست فود پرپیمون و رستوران عاشق اصفهانی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس یزدان اصفهان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس یزدان اصفهان است که در محله عمان سامانی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس لاله شمالی، بین کاروان و مطهری می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس یزدان اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

تاکسی کوی آراسته هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس یزدان اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده یزدان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس باتون
  لاله شمالی، بین 50 و مهدیه
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  آیت الله غفاری (زینبیه)، بین سردار جنگل و آزادی
 • ایستگاه اتوبوس آتش نشانی
  آیت الله غفاری (زینبیه)، بین آیت‌الله سعیدی و یاسر
 • ایستگاه اتوبوس سلمان
  ابوریحان بیرونی شرقی، لاله شمالی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس یزدان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس یزدان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس یزدان ندارد.
  neshan logo