info
عکس ایستگاه اتوبوس آزادگان
category

ایستگاه اتوبوس آزادگان محله نیروی دریایی، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آزادگان

ایستگاه اتوبوس آزادگان (ایستگاه اتوبوس) در محله نیروی دریایی تهران و خیابان شهدای هفتم آذر واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی ایستگاه اتوبوس در محله نیروی دریایی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سوپر مارکت صدف، خشکشوئی لیبا، الکتریکی عرفان، پایگاه بهداشت شهری نیروی دریایی و مسجد معراج قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آزادگان تهران

ایستگاه اتوبوس آزادگان تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله نیروی دریایی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه امام علی، طاهرخانی، شهدای هفتم آذر، بین اشرفی و گل قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس آزادگان تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین تاکسی سرویس سمند را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس آزادگان تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آزادگان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شرکت واحد
  هنگام، بین معصومی و سی و ششم
 • ایستگاه اتوبوس پایانه سمنگان رسالت تهرانپارس
  بزرگراه شهید سلیمانی، میدان رسالت
 • ایستگاه اتوبوس پایانه سمنگان رسالت وحیدیه
  بزرگراه شهید سلیمانی
 • ایستگاه اتوبوس کرمان
  بزرگراه شهید سلیمانی
 • ایستگاه اتوبوس میدان رسالت
  بزرگراه شهید سلیمانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آزادگان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آزادگان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آزادگان ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه امام علی، طاهرخانی، شهدای هفتم آذر، بین اشرفی و گل
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo