info
عکس انتشارات سخن
category

انتشارات سخن محله توحید، تهران

درباره‌ی انتشارات سخن

انتشارات سخن (موسسه آموزشی) در محله توحید تهران و خیابان کوثر یکم واقع شده است. این موسسه یکی از سی موسسه آموزشی در محله توحید تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امام خمینی (ره) و بازار توحید و همچنین اغذیه نشاط - شعبه مرکزی، خانه معلم توحید، درب ضد سرقت راشا، رستوران سوپ چی و دکتر جلیل عرب خردمند جراح مغز و اعصاب قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این موسسه به ایستگاه مترو مدافعان سلامت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر موسسه‌های آموزشی که در محدوده انتشارات سخن واقع شده‌اند:

 • گروه آموزشی رها
  بلوار کشاورز، جمالزاده، مهاجری خامنه
 • آموزشگاه موسیقی حافظ
  آزادی، بهبودی، مازیار، بین بهکیش و اول
 • موسسه آموزشی شایسته
  آزادی، زارع، کاظمی
 • مدرسه امامی
  توحید، ارومیه، بین جعفری و قابوسی
 • موسسه آموزشی رهپویان شریف بورد تخصصی رزیدنتی
  بزرگراه شهید چمران، دکتر فاطمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی انتشارات سخن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد انتشارات سخن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه انتشارات سخن ندارد.
  neshan logo