info
عکس ایستگاه اتوبوس اصفهانک
category

ایستگاه اتوبوس اصفهانک محله آهنگ غربی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اصفهانک

ایستگاه اتوبوس اصفهانک (ایستگاه اتوبوس) در محله آهنگ غربی تهران و بزرگراه محلاتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و دو ایستگاه اتوبوس در محله آهنگ غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد جامع اصفهانک احباب الحسین (ع)، شیرینی سرای آناتا، تعویض روغن محمد، بستنی سنتی شهریار و فروشگاه لوازم التحریر قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو آهنگ، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اصفهانک تهران

ایستگاه اتوبوس اصفهانک تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله آهنگ غربی پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه محلاتی می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس اصفهانک تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو چهل تن دولاب (بزرگراه شهید محلاتی) قرار گرفته است. همچنین شما می‌توانید آژانس میلاد را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس اصفهانک تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اصفهانک واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شاهین
  بزرگراه محلاتی، بعد از ارجمندی راد
 • ایستگاه اتوبوس نهال
  بلوار نبرد شمالی، پاسدار گمنام، بین قیام و میدان امام حسن مجتبی
 • ایستگاه اتوبوس بوستان امام علی
  بزرگراه امام علی، بین نبی زاده و شریفی
 • ایستگاه اتوبوس آتش نشانی
  بزرگراه امام علی، بین شریفی و قربانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اصفهانک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اصفهانک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اصفهانک ندارد.
  neshan logo