عکس سیستم های حفاظتی رامونا
مشاهده در نقشه نشان
category

سیستم های حفاظتی رامونا (محله نازی آباد، تهران)

فروشگاه لوازم الکترونیک
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بلوار شهید رجایی، مدائن

موقعیت سیستم های حفاظتی رامونا در محله نازی آباد تهران را به همراه آدرس تلفن و ساعت کاری در نقشه نشان ببینید.

سیستم های حفاظتی رامونا (فروشگاه لوازم الکترونیک) در محله نازی آباد تهران و خیابان مدائن واقع شده است. این فروشگاه یکی از هشت فروشگاه لوازم الکترونیک در محله نازی آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری مدائن و همچنین کارد استیل (پیتزا، پاستا، استیک)، مسجد سید الشهدا، رستوران زیتون، جزیره گوشت و ویتامینه بستنی سندباد قرار گرفته است.

درباره فروشگاه سیستم های حفاظتی رامونا

آدرس فروشگاه سیستم های حفاظتی رامونا، شهر تهران، محله نازی آباد و خیابان مدائن است. شماره تلفن این فروشگاه 09203215816 است که هرگونه اطلاعاتی در مورد آن بخواهید در اختیار شما قرار می‌دهد. فروشگاه سیستم های حفاظتی رامونا را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله نازی آباد به شمار آورد. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، رویال موزیک، فروشگاه کنترل لوازم صوتی و تصویری و دفتر فروش و نصب دوربین مداربسته هستند.

چطور به فروشگاه سیستم های حفاظتی رامونا برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه سیستم های حفاظتی رامونا از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر برای در امان بودن از ترافیک و کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس اول عباسی قرار دارد. ایستگاه مترو علي آباد هم در نزدیکی فروشگاه سیستم های حفاظتی رامونا قرار دارد. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه سیستم های حفاظتی رامونا رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری از فروشگاه سیستم های حفاظتی رامونا دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بلوار شهید رجایی، مدائن

تلفن تماس: 09203215816

ساعت کاری سیستم های حفاظتی رامونا

 • شنبه10:00 - 22:00
 • یک‌شنبه10:00 - 22:00
 • دوشنبه10:00 - 22:00
 • سه‌شنبه10:00 - 22:00
 • چهارشنبه10:00 - 22:00
 • پنج‌شنبه10:00 - 22:00
 • جمعهتعطیل است

سایر فروشگاه‌های لوازم برقی و الکترونیکی که در محدوده سیستم های حفاظتی رامونا واقع شده‌اند:

 • رویال موزیک
  بلوار دستواره، شهید پیراینده، حسینی، بین هدایتی و صالحی
 • فروشگاه کنترل لوازم صوتی و تصویری
  بلوار شهید رجایی، ناصر، بین بدلی گیوی و کلهری
 • دفتر فروش و نصب دوربین مداربسته
  بذرپاش، قربانی، بین فراهانی و پنجم شرقی
 • نوین سازان برتر
  بلوار شهید رجایی، ناصر، بدلی گیوی، مشهدی
 • فروشگاه آرشیو
  بلوار شهید رجایی، ناصر، بدلی گیوی، بین محمدی و مشهدی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط رضایی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سیستم های حفاظتی رامونا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  فروشگاه لوازم لوازم الکترونیک الکترونیکی برقی

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سیستم های حفاظتی رامونا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سیستم های حفاظتی رامونا ندارد.
  neshan logo