info
عکس ایستگاه اتوبوس شانزده متری
category

ایستگاه اتوبوس شانزده متری محله مجیدیه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شانزده متری

ایستگاه اتوبوس شانزده متری (ایستگاه اتوبوس) در محله مجیدیه تهران و خیابان جانبازان غربی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله مجیدیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آروین و همچنین قهوه ژرژ، نان و شیرینی سحر، فروشگاه افق کوروش جانبازان غربی، تعمیرگاه سرژیک و مسکن اندیشه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شانزده متری تهران

ایستگاه اتوبوس شانزده متری تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله مجیدیه پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در گلشن دوست، جانبازان غربی، بین برادران اثنی عشری و همایی قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شانزده متری تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو شهید صیاد شیرازی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس ولیعصر قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شانزده متری تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس شانزده متری

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  چهارشنبه 23 اسفند ماه 1402

  همیشه تاخیر داره


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شانزده متری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس گل سرخ
  سبلان شمالی
 • ایستگاه اتوبوس شانزده متری
  بزرگراه شهید سلیمانی
 • ایستگاه اتوبوس باشگاه
  مدنی، بین تقی یی و مصطفایی
 • ایستگاه اتوبوس مجیدیه
  بزرگراه شهید سلیمانی، بعد از میرشریفی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 23 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شانزده متری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 23 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شانزده متری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شانزده متری ندارد.
  location استان تهران، تهران، گلشن دوست، جانبازان غربی، بین برادران اثنی عشری و همایی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo