info
عکس ایستگاه اتوبوس تقی ئی
category

ایستگاه اتوبوس تقی ئی محله فدک، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس تقی ئی

ایستگاه اتوبوس تقی ئی (ایستگاه اتوبوس) در محله فدک تهران و خیابان مدنی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و دو ایستگاه اتوبوس در محله فدک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سرای محله لشگر شرقی و همچنین طباخی ترنج، تعمیر گیربکس اتوماتیک، کارواش، آشکده ترنج و مسجد امام حسین قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو فدک، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس تقی ئی تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس تقی ئی تهران است که در محله فدک قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در مدنی، بین سامان و تقی یی قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس تقی ئی تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو فدک قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس کوجه به کوچه قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس تقی ئی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  فری
  دوشنبه 30 مرداد ماه 1402

  کد ایستگاه ۴۱۰۸

  1

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده تقی ئی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس راهنمایی و رانندگی
  بزرگراه شهید سلیمانی، کرمان شمالی، بین ثامنی و هفت خانگی
 • ایستگاه اتوبوس شانزده متری
  گلشن دوست، جانبازان غربی، بین برادران اثنی عشری و همایی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه جهان
  مدنی، بین فدوی و محمدی
 • ایستگاه اتوبوس ایزدی
  گلشن دوست، بین قاری و هشت متری انوار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس تقی ئی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس تقی ئی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس تقی ئی ندارد.
  neshan logo