info
عکس ایستگاه اتوبوس بیمارستان شهید صدوقی
category

ایستگاه اتوبوس بیمارستان شهید صدوقی محله ابن سینا، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بیمارستان شهید صدوقی

ایستگاه اتوبوس بیمارستان شهید صدوقی (ایستگاه اتوبوس) در محله ابن سینا یزد و بولوار ابن سینا واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه اتوبوس در محله ابن سینا یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان شهید صدوقی و همچنین رستوران و تالار پذیرایی راه و ما، هتل راه و ما یزد، پلی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی بقایی پور، داروخانه دکتر حبیبی نیا و خودپرداز (بانک رفاه کارگران) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمارستان شهید صدوقی یزد

ایستگاه اتوبوس بیمارستان شهید صدوقی یزد در شهر یزد، محله ابن سینا و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار ابن سینا، نرسیده به میدان ابن سینا بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بیمارستان شهید صدوقی یزد عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بیمارستان شهید صدوقی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان کاج
  بلوار پاسداران، استادی
 • ایستگاه اتوبوس نارنج
  بلواردانشگاه، بلوار شهید قندی
 • ایستگاه اتوبوس جوادالائمه
  بلوار شهیدان اشرف، بین جواد الائمه و میدان اطلسی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه رازی
  بلوار جهاد، عدالت، بین عدالت 14 و 16
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 15 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بیمارستان شهید صدوقی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 15 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بیمارستان شهید صدوقی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بیمارستان شهید صدوقی ندارد.
  neshan logo