info
عکس سوپر مارکت ملیکا
category

سوپر مارکت ملیکا محله حافظیه، اراک

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر مارکت ملیکا

سوپر مارکت ملیکا (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله حافظیه اراک و خیابان لاله 2 واقع شده است. این فروشگاه یکی از هفت سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله حافظیه اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری آفتاب و همچنین دبیرستان نمونه حاج محمدرضاکاظمی، بوستان بانوان، مجموعه ورزشی مخابرات، آژانس شمس و مسجد امام جعفر صادق (ع) قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت ملیکا واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت
  بلوار شهید آنجفی، افتخار
 • سوپر مارکت گرجی
  بلوار ورزش، بیست متری عفاف، اصالت 1
 • هایپر لبخند
  بلوار شهید آنجفی، افتخار، بین نصر 4 و 6
 • فروشگاه مواد غذایی طلوع
  بلوار ورزش، رودبارانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سورهٔ فاطر آیهٔ ١٥ (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت ملیکا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت ملیکا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت ملیکا ندارد.
  neshan logo