info
عکس قهوه رونیزعکس قهوه رونیز
category

قهوه رونیز محله چهارچشمه، مشهد

کافی‌شاپ

درباره‌ی قهوه رونیز

قهوه رونیز (کافی‌شاپ) در محله چهارچشمه مشهد و خیابان کوثرجنوبی14 - شهید رفیعی واقع شده است. این کافی‌شاپ یکی از چهل و سه کافی‌شاپ در محله چهارچشمه مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد صاحب زمان (عج)، مدرسه شاهد دخترانه تحقیقی، طباخی ترشیزیها، نانوایی کوثر و لوستر پاسارگاد قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ قهوه رونیز مشهد

کافی شاپ قهوه رونیز مشهد را می‌توانید در شهر مشهد محله چهارچشمه پیدا کنید. اگر به دنبال آدرس دقیق این کافی شاپ هستید، به استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار پیروزی، کوثر جنوبی، کوثرجنوبی14، تقاطع کوثرجنوبی14 - شهید رفیعی بروید.

کافی شاپ قهوه رونیز مشهد از جمله کافی ‌شاپ‌های محبوب محله چهارچشمه است. رستوران پسران کریم شعبه فرهاد، رستوران پسران کریم ، مطعم لیالی لبنان، مجتمع گردشگری بابا قدرت و پیتزا شبدیز هفت تیر دیگر فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های اطراف این مکان هستند.

چطور به کافی شاپ قهوه رونیز مشهد برویم؟

برای رفتن به کافی شاپ کافی شاپ قهوه رونیز مشهد می‌توانید از اتوبوس‌هایی که در ایستگاه اتوبوس کوثر شمالی 21 توقف دارند، استفاده کنید. شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به کافی شاپ قهوه رونیز مشهد را از طریق اپلیکیشن نشان پیدا کنید. نشان، اطلاعات کاربردی دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. مثلاً آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام، ساعت کاری، مسیریابی با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این کافی شاپ در اپلیکیشن نشان قابل مشاهده است.

در ادامه، تصاویری از کافی شاپ قهوه رونیز مشهد به همراه ایستگاه‌های نزدیک آن را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم. اگر به این کافی شاپ مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان در میان بگذارید.

سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده قهوه رونیز واقع شده‌اند:

 • کافه رو
  بلوار هاشمیه، زمین بازی
 • کافه آس
  بلوار پیروزی، پیروزی30
 • کلبه ۳۳
  بلوار هاشمیه
 • کافه دویار
  بلوار کوثر، کوثر شمالی 45، بین میدان پژوهش و کوثر 45/1
 • کافه سالوادور
  بلوار سرافرازان، رهایی - دلاوران 21
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی قهوه رونیز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد قهوه رونیز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه قهوه رونیز ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار پیروزی، کوثر جنوبی، کوثرجنوبی14، تقاطع کوثرجنوبی14 - شهید رفیعی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo