info
عکس ایستگاه اتوبوس ورزشگاه
category

ایستگاه اتوبوس ورزشگاه خوراسگان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ورزشگاه

ایستگاه اتوبوس ورزشگاه (ایستگاه اتوبوس) در خوراسگان و خیابان ۲۲ بهمن واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پارک بازی کودکان پارک بادی و همچنین رستوران سجادیه، دبیرستان دوره اول سلمان فارسی، پارک شهرک فرهنگ، سوپرمارکت شاه توت و تهیه غذای شهر آفتاب قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ورزشگاه خوراسگان

ایستگاه اتوبوس ورزشگاه خوراسگان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر خوراسگان است که در محله سلطان آباد قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به مسجد علی، 22 بهمن بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس ورزشگاه خوراسگان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف خوراسگان بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس ورزشگاه خوراسگان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ورزشگاه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید قدیری پور
  آیت الله طالقانی، بین عبدالحسین امینی و شهیدان امینی
 • ایستگاه اتوبوس شهید رجایی
  میدان رجایی
 • ایستگاه اتوبوس شهید اعتباری
  آیت الله طالقانی، بین شهید جواد کاظمیان و محمدرضا صادقی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ورزشگاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ورزشگاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ورزشگاه ندارد.
  neshan logo