info
عکس مرکز خرید اصفهان
category

مرکز خرید اصفهان اصفهان

بازار و مرکز خرید
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مرکز خرید اصفهان

مرکز خرید اصفهان (بازار و مرکز خرید) در اصفهان و خیابان آب پخشگان واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند حمام تاریخی علی قلی آقا و بازارچه علی قلی آقا و همچنین میدان شهدا، خانه انقلاب اسلامی و ولایت، دبیرستان استعداد درخشان شهید اژه ای ۲ دوره دوم، کافی شاپ و داروخانه دکتر کمالی زاده قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مجتمع به ایستگاه مترو شهدا، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز خرید که در محدوده مرکز خرید اصفهان واقع شده‌اند:

 • بازار پروتیین رسالت۱۱۰
  مدرس
 • پاساژ چینی و بلور ارشاد
  (5.0)
  عبدالرزاق، بین محمد وزنه و کوهپایی
 • پاساژ تیراژه
  (4.0)
  چهارباغ پایین، بین رام پناهی و کفایت
 • پاساژ عبدالرزاق
  (5.0)
  عبدالرزاق، بین حاج محمد جعفر و شهید بنی لوحی
 • مرکز تجارتی اقتصاد
  (4.3)
  عبدالرزاق، بین حاج محمد جعفر و شهید بنی لوحی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط es_javan (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز خرید اصفهان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز خرید اصفهان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز خرید اصفهان ندارد.
  neshan logo