عکس ایستگاه اتوبوس وحید
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس وحید (محله تولید دارو، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، چهل و پنج متری زرند، بین در جزینی و وحید

موقعیت ایستگاه اتوبوس وحید در محله تولید دارو تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس وحید (ایستگاه اتوبوس) در محله تولید دارو تهران و خیابان چهل و پنج متری زرند واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله تولید دارو تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دبیرستان نمونه دولتی امام صادق (ع)، فروشگاه پیشرو ماشین، آفتاب تابناک پارس (آفوفا)، تعمیرگاه اتومبیل و نانوایی سنگک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس وحید

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس وحید است که در محله تولید دارو خیابان چهل و پنج متری زرند قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس چهل و پنج متری زرند، بین در جزینی و وحید است. ایستگاه اتوبوس وحید محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین آژانس زرین را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس وحید مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، چهل و پنج متری زرند، بین در جزینی و وحید


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده وحید واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آتش نشانی
  بزرگراه آیت الله سعیدی، بین گلبن و هوایی قوشچی
 • ایستگاه اتوبوس بوتان
  شمشیری، بین امام جعفر صادق و عاشق معلا
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه یافت آباد
  بزرگراه آیت الله سعیدی، انصاری
 • ایستگاه اتوبوس پایانه بوتان تخلیه
  چهل و پنج متری زرند، بعد از هشت متری بوتان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس وحید اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس وحید در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس وحید ندارد.
  neshan logo