info
عکس ایستگاه اتوبوس کلنیک کوثر
category

ایستگاه اتوبوس کلنیک کوثر محله پاسداران، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کلنیک کوثر

ایستگاه اتوبوس کلنیک کوثر (ایستگاه اتوبوس) در محله پاسداران یزد و بلوار جهاد واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و پنج ایستگاه اتوبوس در محله پاسداران یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آوا و همچنین رستوران آریانا، دانشکده پرستاری و مامایی شهید صدوقی یزد، داروخانه ددروالا، نانوایی کوثر و جگرکی کوبیده کاج قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کلنیک کوثر یزد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس کلنیک کوثر یزد است که در محله پاسداران قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار جهاد، بین پاسداران 2 و صابران قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس کلنیک کوثر یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی اتومبیل کرایه صفائیه یزد قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس کلنیک کوثر یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کلنیک کوثر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهارراه امیرالمومنین
  بلوار شهید دشتی، دشتی 93
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی ساقی
  بلوار ابن سینا، بین میدان ابن سینا و بلوار شهید قندی
 • ایستگاه اتوبوس نظامی گنجوی
  بلوار شهید دشتی، دشتی 44
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع سیدالشهدا
  بلوار پاسداران، بین پاسداران 36 و 38
 • ایستگاه اتوبوس پارک آزادگان
  خیابان تیمسار فلاحی، بین میدان امام حسن و تیمسار فلاحی11
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کلنیک کوثر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کلنیک کوثر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کلنیک کوثر ندارد.
  neshan logo