عکس ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین (محله اسکان، یزد)

ایستگاه اتوبوس
استان یزد یزد استان یزد، یزد، شهید دهقان، اسکان، بین اسکان 8 و 10

موقعیت ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین در محله اسکان یزد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین (ایستگاه اتوبوس) در محله اسکان یزد و خیابان اسکان واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و پنج ایستگاه اتوبوس در محله اسکان یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تعمیرات لوازم خانگی مهرگان، مسجد امام علی، فروشگاه ندوشن، شرکت گاز استان و امور مشترکین، ساختمان شهید سلیمانی و خودپرداز بانک دی قرار گرفته است.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان یزد، یزد، شهید دهقان، اسکان، بین اسکان 8 و 10


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پمپ بنزین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس امام سجاد
  آزادگان
 • ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن
  شهید دهقان، اسکان، بین آزادگان 50 و 52
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین ندارد.
  neshan logo