info
عکس ایستگاه اتوبوس ولدان
category

ایستگاه اتوبوس ولدان اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ولدان

ایستگاه اتوبوس ولدان (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان مطهری واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه اتکا، تابلوسازی میراث هنر، فروشگاه چرخ جوان ابزار، کالای ساختمانی قدس و موبایل برادران بابایی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ولدان اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس ولدان اصفهان، شهر اصفهان، محله سودان است. این ایستگاه اتوبوس در اشرفی اصفهانی (کهندژ)، مطهری واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ولدان اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس قاسمی قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ولدان اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ولدان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان رهنان
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)
 • ایستگاه اتوبوس گلبرگ
  آتشگاه، قدس
 • ایستگاه اتوبوس یخچال
  آتشگاه، بهشت، بین شهید حسین صدری و عدالت
 • ایستگاه اتوبوس میدان شهید بختیاری
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)
 • ایستگاه اتوبوس فرهنگسرا
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)، ملت، بین ترنم و مصطفی جعفری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ولدان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ولدان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ولدان ندارد.
  neshan logo