info
عکس فروشگاه مرکزی پارس اپال
category

فروشگاه مرکزی پارس اپال محله شهرک بهار، شیراز

فروشگاه لوازم خانگی
4.0
7 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه مرکزی پارس اپال

فروشگاه مرکزی پارس اپال (فروشگاه لوازم خانگی) در محله شهرک بهار شیراز و خیابان زينبيه 3 واقع شده است. این فروشگاه یکی از هشت فروشگاه لوازم خانگی در محله شهرک بهار شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان زینبیه شیراز، موزه دفاع مقدس و بازارچه حاجی اصغر و همچنین شیرینی سرای قائم، دروازه قصابخانه ، تعویض لنت مهدی، کارگاه CNG تدبیر و لاستیک آج قرار گرفته است.

درباره فروشگاه مرکزی پارس اپال شیراز

فروشگاه مرکزی پارس اپال شیراز در شهر شیراز، محله شهرک بهار و قرار دارد. برای به دست آوردن هرگونه اطلاعات در مورد این فروشگاه می‌توانید با شماره تلفن آن (07137261806) تماس بگیرید. فروشگاه مرکزی پارس اپال شیراز یکی از فروشگاه‌های خوب محله شهرک بهار به شمار می‌رود. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند فروشگاه شهر ارامش، پخش لوازم خانگی پاشا و فروشگاه لوازم خانگی باقرزاده در محدوده این فروشگاه قرار دارند.

چطور به فروشگاه مرکزی پارس اپال شیراز برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه مرکزی پارس اپال شیراز می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس خیابان جنت 10 قرار دارد. در نزدیکی فروشگاه مرکزی پارس اپال شیراز ایستگاه مترو ولیعصر نیز می‌باشد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

اگر شما هم سری به فروشگاه مرکزی پارس اپال شیراز زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. اگر از فروشگاه مرکزی پارس اپال شیراز تصویری دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لوازم خانگی که در محدوده فروشگاه مرکزی پارس اپال واقع شده‌اند:

 • فروشگاه شهر ارامش
  بلوار دلاوران بسیج، بین دلاوران بسیج 26 و 28
 • پخش لوازم خانگی پاشا
  بلوار زینبیه، اسلامی، بین 5 و شهيد شجاعی
 • فروشگاه لوازم خانگی باقرزاده
  بلوار زینبیه، بین لطفعلی خان زند و 10
 • بازرگانی گلمکانی
  (5.0)
  بلوار زینبیه، لطفعلی خان زند، بین لطفعلی خان 34 و 36
 • بازرگانی افشین فر
  (5.0)
  بلوار الزهرا، الزهرا 21، شجاعی 28، بین شجاعی 28/2 و شهيد شجاعی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط باقری (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه مرکزی پارس اپال اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه مرکزی پارس اپال در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه مرکزی پارس اپال ندارد.
  location استان فارس، شیراز، بلوار زینبیه، زينبيه 3
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری فروشگاه مرکزی پارس اپال

  شنبه 08:00 تا 20:30
  یک‌شنبه 08:00 تا 20:30
  دوشنبه 08:00 تا 20:30
  سه‌شنبه 08:00 تا 20:30
  چهارشنبه 08:00 تا 20:30
  پنج‌شنبه 08:00 تا 20:30
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo