info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد شریف زمین
category

ایستگاه اتوبوس مسجد شریف زمین محله حافظ، تبریز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد شریف زمین

ایستگاه اتوبوس مسجد شریف زمین (ایستگاه اتوبوس) در محله حافظ تبریز و خیابان جباری خجسته واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله حافظ تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان خصوصی و زایشگاه نور نجات و همچنین خوابگاه پسرانه سجادیه، خدمات کامپیوتری و لوازم تحریر مهدی، آژانس تبلیغاتی دارکوب، مطب دکتر چهری و کانون جوانان بسیج قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد شریف زمین تبریز

ایستگاه اتوبوس مسجد شریف زمین تبریز را می‌توانید در شهر تبریز، محله حافظ پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در حافظ، جباری خجسته قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مسجد شریف زمین تبریز عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تبریز دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

تاکسی تلفنی بزرگمهر هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مسجد شریف زمین تبریز و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد شریف زمین

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  ایوب
  جمعه 17 فروردین ماه 1403

  از هر ۵۰ دقیقه میاد به سه راه امین هم از هر نیم ساعت برخورد راننده هاش خیلی خوبه


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد شریف زمین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد حاج احمد تندرو
  امام خمینی، بین میدان شهید بهشتی و محبتی
 • ایستگاه اتوبوس چارسوق
  مارالان، بین علیپور و پیش نمازی
 • ایستگاه حاج احمد به سمت بسیج
  امام خمینی، بین میدان شهید بهشتی و محبتی
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان ارتش(جبار نائب)
  روگذر شهید فروزنده، بلوار آزادی
 • ایستگاه اتوبوس باغشمال(مشترک)
  ارتش جنوبی، بین حاج رضا و ١٧ شهریور جدید
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار جمعه 17 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد شریف زمین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 17 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد شریف زمین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد شریف زمین ندارد.
  neshan logo