info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب اسلامی
category

ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب اسلامی محله فلسطین - انقلاب، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب اسلامی

ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب اسلامی (ایستگاه اتوبوس) در محله فلسطین - انقلاب تهران و خیابان انقلاب اسلامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله فلسطین - انقلاب تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ مهستان و همچنین بانک کتاب مارکا، اداره کل تعزیرات حکومتی استان تهران، دارالترجمه دانشجو، آموزشگاه آرایشگری مردانه گامک و کافه کتاب دورهمی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو میدان انقلاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب اسلامی تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب اسلامی تهران، شهر تهران، محله فلسطین - انقلاب است. این ایستگاه اتوبوس در انقلاب اسلامی، نرسیده به منیری جاوید قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب اسلامی تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو میدان انقلاب است. همچنین تهران تاکسی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب اسلامی تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب اسلامی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  دوشنبه 16 مرداد ماه 1402

  پر تردد و شلوغ

  1
 • avatar
  کاربر نشان
  دوشنبه 16 مرداد ماه 1402

  همیشه شلوغه

  1

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان انقلاب اسلامی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس وصال
  بلوار کشاورز
 • ایستگاه اتوبوس حجاب
  بلوار کشاورز، بین قدس و وصال شیرازی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب اسلامی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب اسلامی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب اسلامی ندارد.
  neshan logo