info
عکس ایستگاه اتوبوس استانداری
category

ایستگاه اتوبوس استانداری محله فردوسی، شیراز

ایستگاه اتوبوس
2.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس استانداری

ایستگاه اتوبوس استانداری (ایستگاه اتوبوس) در محله فردوسی شیراز و بلوار آزادی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله فردوسی شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید فقیهی (بیمارستان سعدی) و پاساژ ملت و همچنین میدان امام حسین، دفتر امام جمعه شیراز، نانوایی سنگک ریگی، کافه انار و ایستگاه مترو امام حسین قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو امام حسین، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس استانداری شیراز

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر شیراز، ایستگاه اتوبوس استانداری شیراز است که در محله فردوسی قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار آزادی، بین میدان امام حسین و نشاط بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس استانداری شیراز عبور می‌کنند، به نقاط مختلف شیراز بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو زندیه است. همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی شیراز را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس استانداری شیراز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده استانداری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فلسطین
  بلوار کریمخان زند، بین فلسطین و لاین اتوبوس
 • ایستگاه اتوبوس جهاد سازندگی
  جهاد سازندگی، جهاد سازندگی 1
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه پانزده خرداد
  انقلاب اسلامی، بین انقلاب اسلامی 15 و 17
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه معدل
  هفت تیر، معدل غربی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار جمعه 17 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس استانداری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 17 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس استانداری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس استانداری ندارد.
  neshan logo