info
عکس ایستگاه اتوبوس نشاط
category

ایستگاه اتوبوس نشاط محله نقش جهان، اصفهان

ایستگاه اتوبوس
3.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نشاط

ایستگاه اتوبوس نشاط (ایستگاه اتوبوس) در محله نقش جهان اصفهان و خیابان فرشادی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله نقش جهان اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دروازه بازار حسن آباد و همچنین فروشگاه آبرنگ - هنر معماری نوشت افزار، پاتوق کتاب اصفهان، Sunrise Delivery سانرایز دلیوری، هتل سپاهان اصفهان و مسجد ساروتقی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نشاط اصفهان

ایستگاه اتوبوس نشاط اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله نقش جهان قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به نشاط، فرشادی، بین مجید روشن خواه و خط ویژه بروید. ایستگاه اتوبوس نشاط اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس نشاط اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نشاط واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس باغ گلدسته
  پاسداران، بین سید علی خان و باغ گلدسته
 • ایستگاه اتوبوس مسجد خان
  هشت بهشت غربی، بین شهید خمسه عشر و شاهزیدی
 • ایستگاه اتوبوس منو چهری
  فردوسی، بین خواجه نصیر الدین طوسی و صفا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نشاط اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نشاط در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نشاط ندارد.
  neshan logo