info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان رسالت تخلیه
category

ایستگاه اتوبوس میدان رسالت تخلیه محله نیروی دریایی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان رسالت تخلیه

ایستگاه اتوبوس میدان رسالت تخلیه (ایستگاه اتوبوس) در محله نیروی دریایی تهران و خیابان نیروی دریایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله نیروی دریایی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید صدف و همچنین تالار پذیرایی الیزه، مرکز پستی منطقه 16، آزمایشگاه پاتوبیولوژی لاوازیه، کافی نت رسالت شرق و میدان رسالت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان رسالت تخلیه تهران

ایستگاه اتوبوس میدان رسالت تخلیه تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله نیروی دریایی پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در هنگام، نیروی دریایی قرار دارد. ایستگاه اتوبوس میدان رسالت تخلیه تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو جانبازان در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس سحر قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان رسالت تخلیه تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان رسالت تخلیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  مدنی، جانبازان غربی، جانبازان غربی (گلبرگ غربی)، سمنگان، بین سوری و سایه
 • ایستگاه اتوبوس شرکت واحد
  هنگام، بین معصومی و سی و ششم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان رسالت تخلیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان رسالت تخلیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان رسالت تخلیه ندارد.
  neshan logo