عکس الکتریکی احمد
مشاهده در نقشه نشان
category

الکتریکی احمد (محله نازی آباد، تهران)

فروشگاه لوازم الکترونیک
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید رجایی، مشهدی، بین زرگر و بدلی گیوی

موقعیت الکتریکی احمد در محله نازی آباد تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

الکتریکی احمد (فروشگاه لوازم الکترونیک) در محله نازی آباد تهران و خیابان مشهدی واقع شده است. این فروشگاه یکی از هشت فروشگاه لوازم الکترونیک در محله نازی آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری مدائن و همچنین داروخانه نازی آباد، کارد استیل (پیتزا، پاستا، استیک)، مسجد سید الشهدا، سفره خانه آب و آتش و ویتامینه بستنی سندباد قرار گرفته است.

درباره فروشگاه الکتریکی احمد

فروشگاه الکتریکی احمد در محله نازی آباد شهر تهران، در خیابان مشهدی قرار دارد. فروشگاه الکتریکی احمد یکی از فروشگاه‌های خوب محله نازی آباد به حساب می‌آید. رویال موزیک، دفتر فروش و نصب دوربین مداربسته و فروشگاه کنترل لوازم صوتی و تصویری فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه الکتریکی احمد برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه الکتریکی احمد می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس فلکه چهارم عباسی قرار دارد. نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به فروشگاه الکتریکی احمد نیز ایستگاه مترو علي آباد است. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

اگر به فروشگاه الکتریکی احمد مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه الکتریکی احمد را با ما به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه شهید رجایی، مشهدی، بین زرگر و بدلی گیوی


سایر فروشگاه‌های لوازم برقی و الکترونیکی که در محدوده الکتریکی احمد واقع شده‌اند:

 • رویال موزیک
  بلوار دستواره، شهید پیراینده، حسینی، بین هدایتی و صالحی
 • دفتر فروش و نصب دوربین مداربسته
  بذرپاش، قربانی، بین فراهانی و پنجم شرقی
 • فروشگاه کنترل لوازم صوتی و تصویری
  بلوار شهید رجایی، ناصر، بین بدلی گیوی و کلهری
 • سیستم های حفاظتی رامونا
  بلوار شهید رجایی، مدائن
 • نوین سازان برتر
  بلوار شهید رجایی، ناصر، بدلی گیوی، مشهدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط منوچهر صادقی (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی الکتریکی احمد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  فروشگاه لوازم لوازم الکترونیک الکترونیکی برقی

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد الکتریکی احمد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه الکتریکی احمد ندارد.
  neshan logo