info
عکس ایستگاه اتوبوس اتابک
category

ایستگاه اتوبوس اتابک محله اتابک، تهران

ایستگاه اتوبوس
3.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اتابک

ایستگاه اتوبوس اتابک (ایستگاه اتوبوس) در محله اتابک تهران و خیابان خاوران واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله اتابک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سه شنبه بازار و همچنین عکاسی مالک اشتر، مسجد حضرت عباس، فروشگاه رنگ تریکو رنگین کمان، چاپ بنر ثامن و آرایشگاه سعید قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اتابک تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس اتابک تهران، شهر تهران، محله اتابک است. این ایستگاه اتوبوس در خاوران، بین خط ویژه و تقی پور قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس اتابک تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

آژانس سادات هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس اتابک تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اتابک واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پایانه ولیعصر تخلیه
  خاوران، شهید انورزاده، سیبی، رستگار، بین آزادگر و نیک بخت
 • ایستگاه اتوبوس فرهنگ
  خاوران، تاری، طیب، عطارباشی، بین فتحی و رشیدی
 • ایستگاه اتوبوس پارک ولیعصر
  خاوران، تاری، طیب، عطارباشی، بین فتحی و رشیدی
 • ایستگاه اتوبوس میثم
  بزرگراه امام علی، گل شناس، بین صاحب الزمان و شاه آبادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اتابک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اتابک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اتابک ندارد.
  neshan logo