info
عکس فروشگاه افق کوروش (شعبه دلاوران 23)
category

فروشگاه افق کوروش (شعبه دلاوران 23) محله سرافرازان، مشهد

درباره‌ی فروشگاه افق کوروش (شعبه دلاوران 23)

فروشگاه افق کوروش (شعبه دلاوران 23) (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله سرافرازان مشهد و بلوار دلاوران واقع شده است. این فروشگاه یکی از سه فروشگاه زنجیره‌ای در محله سرافرازان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نمایندگی نانوسان و همچنین شرکت عمارت هشتم شرق، کترینگ آفتاب، آرایشگاه درسا، ساندویچ کلبه و تعمیرگاه مسعود قرار گرفته است.

درباره فروشگاه افق کوروش (شعبه دلاوران 23) مشهد

فروشگاه افق کوروش (شعبه دلاوران 23) مشهد در شهر مشهد، محله سرافرازان، واقع شده است. شما می‌توانید از طریق شماره تلفن 02142701000 با این فروشگاه تماس بگیرید. فروشگاه افق کوروش (شعبه دلاوران 23) مشهد را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله سرافرازان به شمار آورد.

چطور به فروشگاه افق کوروش (شعبه دلاوران 23) مشهد برویم؟

با استفاده از مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه افق کوروش (شعبه دلاوران 23) مشهد را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 80 قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

اگر شما هم سری به فروشگاه افق کوروش (شعبه دلاوران 23) مشهد زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. اگر از فروشگاه افق کوروش (شعبه دلاوران 23) مشهد تصویری دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط reza gh (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ پنجشنبه 22 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه افق کوروش (شعبه دلاوران 23) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 22 تیر ماه 1402

نظرات کاربران در مورد فروشگاه افق کوروش (شعبه دلاوران 23)

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    flash over
    جمعه 18 شهریور ماه 1401

    عالی اجناس تازه و درجه یک

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه افق کوروش (شعبه دلاوران 23) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه افق کوروش (شعبه دلاوران 23) ندارد.
neshan logo